در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آریاادز بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

آریا ادز

فروش تستر pH/ORP/ISE پرتابل هانا HANNA HI98191 متروتیک نمایندگی انحصاری هانا

فروش تستر pH/ORP/ISE پرتابل هانا HANNA HI98191 متروتیک نمایندگی انحصاری هانا

آگهی رایگان
  • کسب و کار تجهیزات و ماشین آلات فروشگاه و مغازه
  • قیمت کل : توافقی
  • نوع : ارائه
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
  •    تهران تهران
  • 28 بازدید
تستر pH/ORP/ISE پرتابل هانا HANNA HI98191
عملکرد بهینه ی یک دستگاه pH متر رومیزی را با استفاده از دستگاه های پرتابل HI98190 و HI98191 به همراه داشته باشید. این دستگاه ضدآب حرفه ای با سنجش pH، ORP و دما گزینه ای بسیار مناسب برای کاربرد های صنعتی و زیست محیطی می باشد.
دو دستگاه HI98190 و HI98191 تجهیزات ضدآبی هستند که برای موارد مختلف کاربرد دارند. HI98190 قابلیت اندازه گیری pH/ORP و دما را دارا می باشد، درحالی که HI98191 شامل اندازه گیری های ISE نیز می شود.
کاربران دستگاه می توانند با تعویض پراب pH به وسیله یک پراب ORP مقادیر متفاوت آن را در رنج های mV 2000 ± اندازه گیری کنند. در دستگاه HI98191 علاوه بر pH و ORP می توانید مقادیر غلظت یون های مختلف را با امکان انتخاب واحد های غلظت برای کالیبراسیون و نمایش آن اندازه گیری کنید.
اتصال سریع پراب
الکترود دستگاه HI98190 یک الکترود بدنه تیتانیومی با قابلیت اندازه گیری pH و دما می باشد. اتصال آسان و سریع الکترود HI12963 به واسطه خروجی DIN آن به دستگاه میسر می شود. این در حالی است که دستگاهHI98191 به همراه الکترود HI72911B که بدنه آن نیز تیتانیومی می باشد، تأمین می گردد. اتصال این الکترود به وسیله خروجی BNC و RCA آن صورت می گیرد. این الکترود نیز می تواند مقادیر pH و دما را اندازه گیری کند.
سنسورهای ISE و کالیبراسیون آن
HI98191 شامل 17 سنسور مختلف استاندارد ISE می باشد که از پیش برنامه ریزی شده اند. این دستگاه می تواند به صورت خودکار سنسور مناسب را انتخاب کرده و بار یون را برای شیب کالیبراسیون به روز رسانی کند. شما می توانید تا پنج نقطه کالیبراسیون دستگاه را انجام دهید. برای کالیبراسیون امکان انتخاب از بین هفت استاندارد و یا استفاده از پنج استاندارد معمول را دارید. این دستگاه به کاربران خود اجازه می دهد از بین واحد های مختلف سنجش یون انتخاب مناسبی انجام دهند. (ppm,ppt, g/L, ppb, µg/L, mg/mL, M, mol/L, mmol/L, % w/v) . بازه اندازه گیری گسترده دستگاه از مقدار 1.00 x 10-⁷ تا 9.99 x 10¹⁰ می باشد.
مشخصات دستگاه
کالیبراسیون pH
کالیبراسیون می تواند تا پنج نقطه ، با انتخاب بین هفت بافر و یا پنج بافر معمول انجام شود. در اندازه گیری های انجام شده به وسیله این دستگاه می توانید نتایجی دقیق با دقت 0.002± و صحت 0.001± مشاهده کنید.
تست کالیبراسیون (CAL Check)
تست کالیبراسیون هانا تاریخچه کالیبراسیون های قبلی را نگه داری می کند و در صورت وجود اشکالاتی از قبیل شکسته بودن الکترود و یا آلودگی بافر به کاربران دستگاه هشدار می دهد. همچنین این ویژگی شامل نمایش شرایط کلی الکترود پس از کالیبراسیون به صورت درصدی نیز می شود.
ذخیره اطلاعات
ویژگی log-on-demand به کاربران اجازه می دهد تا ذخیره سازی حداکثر 200 داده در دستگاه HI98190 و میزان 300 داده در دستگاه HI98191 را ذخیره کنند. اطلاعات می توانند به وسیله ی یک USB و نرم افزارHI92000 به کامپیوتر منتقل شوند.
اطلاعات GLP
HI98190 و HI98191 شامل مشخصه GLP می باشد که با لمس یک کلید به کاربر اجازه مشاهده ی اطلاعات کالیبراسیون و اطلاعات انقضای کالیبراسیون را می دهند. اطلاعات کالیبراسیون شامل تاریخ، زمان، بافرها یا استانداردهای قابل استفاده برای کالیبراسیون و شیب مشخصات می باشد. همچنین میزان انحراف الکترود pH نیز نشان داده می شود.
انتقال اطلاعات:
اطلاعات می توانند به وسیله ی یک کامپیوتر با کابل USB و نرم افزار HI92000 که هر دو جداگانه به فروش می رسند، منتقل شوند.شرکت متروتیک تنها نماینده رسمی کمپانی هانا hanna آمریکا در ایران

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور و در کمترین زمان

دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

آموزش و راه اندازی تمامی دستگاه های کمپانی هانا

مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته توسط کارشناس متخصص

دفتر فروش : 02177335772 _ 09129305772

www.metrotik.com

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان